AUTOSERVIS

Nabízíme standartní rozsah služeb autoservisu - výměny kapalin,opravy motorů,výměny a opravy brzd,diagnostiku,drobné karosářské práce a to u vozidel do hmotnosti 3,5t.Mimo další připravíme vozidlo na STK a samozřejmostí je i  pneuservis,kde nabízíme komplexní služby včetně prodeje nových pneu.

Mimo standartní služby nabízíme i prodej náhradních dílů a doplňků včetně autokosmetiky od značkových i neznačkových výrobců - vždy podle přání zákazníka.Dodání objednaného zboží zajišťujeme standartně do 24hod. od závazné objednávky,v případě okamžité potřeby náhradního dílu využíváme služeb našich obchodních partnerů
  • Elektrické příslušenství a elektronika
  • Karosářské díly, světla a laky
  • Motorové díly, výfuky
  • Ráfky
  • Garážové vybavení
  • Brzdové a podvozkové díly.

Klademe velký důraz na spokojenost našich zákazníků,proto se snažíme nabízet nadstandartní služby,avšak za standartní ceny.


SPOJENÍ PROFESIONALITY A KVALITY


NÁŠ OBCHODNÍ PARTNER

Autoservis Zavřel patří k tzv. nezávislým autoservisům, kde můžete oproti autorizovaným servisům ušetřit nemalé finanční částky. Disponujeme potřebným vybavením od kvalitních výrobců, máme  příslušenství, díky kterým bude oprava Vašeho vozu hračka. Nevyhazujte zbytečně peníze oknem ven a navštivte náš Autoservis Zavřel a poznejte, že i nezávislý autoservis může být tím pravým místem, kam se budete rádi se svým vozem vracet.

Pro efektivní práci a spokojenost našeho zákazníka se snažíme použít to nejlepší,přitom za dostupné ceny se zárukou vysoké kvality.Proto je našim obchodním partnerem společnost STAHLGRUBER,jejíchž téměř 90-ti letá historie je sama o sobě zárukou vysoké kvality a profesionality.


 PROVOZNÍ DOBA :   PO-PÁ   08,00 - 17,00              SO  09,00 - 14,00