AUTODOPRAVA

Autodoprava Zavřel & syn,s r.o. je zaměřena na maloobjemovou přepravu zboží v rámci České republiky převážně vozidly do 3,5t,která je určena zejména pro dlouhodobé pravidelné rozvozy zboží.Společnost byla založena jako rodinná firma r.2013.

Na trhu působíme relativně krátkou dobu,ale díky zkušenostem zaměstnanců se snažíme zákazníkům zjednodušit život a respektovat jejich požadavky. Naší doménou je poskytovat služby co nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny a individuální přístup k zákazníkům.Naše orientace směřuje na maloobjemovou pravidelnou přepravu v rámci České republiky při využití našeho vozového parku,sestávajícího především z vozů Fiat Ducato a Fiat Doblo.V případě poptávky přepravy v rámci EU jsme schopni připravit optimální logistické řešení včetně procesů za přijatelné ceny i ve spolupráci s našimi obchodními partnery.

Spokojený klient je pro nás vždy nejdůležitější. Proto našim klientům nabízíme individuálním přístupem služby vysokých kvalit a široké spektrum variantního řešení přepravy za optimální ceny.

PRO BEZPEČNOU JÍZDU


Profesionální a přehlednou informaci o počasí v celém světě naleznete na stránkách Windy.

WINDY.COM


VAŠE DOTAZY RÁDI ZODPOVÍME :    +420 775 125 148    JAN ZAVŘEL 

PRO NAŠE PŘEPRAVNÍ SLUŽBY POUŽÍVÁME VOZIDLA FIAT DOBLO A FIAT DUCATO.